V12095HBHT - Brass Smooth Shank Swage Mount Spacer
Brand Accurate Screw
Display Name V12095HBHT
Finish None
Inside Diameter 0.12 in
Length L 2 in
Material Brass
Measurement Units Standard
Outside Diameter 0.375 in
Shank Outside Diameter 0.234 in
Shape Hexagon
Spacer Option Hi-torque
Swage Punch Anvil P-5 / HA-63
Brand Accurate Screw
Display Name V12095HBHT
Finish None
Inside Diameter 3.05 mm
Length L 50.8 mm
Material Brass
Measurement Units Standard
Outside Diameter 9.53 mm
Shank Outside Diameter 5.94 mm