V12035RPA - ABS Smooth Shank Swage Mount Spacer
Brand Accurate Screw
Display Name V12035RPA
Finish None
Inside Diameter 0.12 in
Length L 0.4375 in
Material ABS
Measurement Units Standard
Outside Diameter 0.375 in
Shank Outside Diameter 0.234 in
Shape Round
Spacer Option Standard
Swage Punch Anvil P-5 / RA-31
Brand Accurate Screw
Display Name V12035RPA
Finish None
Inside Diameter 3.05 mm
Length L 11.11 mm
Material ABS
Measurement Units Standard
Outside Diameter 9.53 mm
Shank Outside Diameter 5.94 mm